Nagrody i wyróżnienia

tn_512_dyplom_newconnect.jpgW Rankingu Spółek NewConnect 2008 opracowanym przez IPO.pl Blue Tax Group S.A. otrzmała tytuł Lidera i zajęła II miejsce w kategorii "Najbardziej płynna spółka 2008".

 

 

tn_512_btg_wbk.jpgW ramach umowy o współpracy, jaką nasza Spółka nawiązała z BZ WBK S.A., otrzymaliśmy podziękowanie za zaangażowanie i wzorową współpracę w zakresie świadczenia usług finansowych.

 

 

tn_512_btg_pf.jpgFirma Dun and Bradstreet Poland Sp. z o.o. we współpracy ze swoimi partnerami: miesięcznikiem "Forbes", Factor In Bank i Bisnode Polska 13. stycznia 2009 r. uhonorowała Blue Tax Group S.A.  certyfikatem "Przejrzysta Firma". Certyfikatem są wyróżniane firmy, które wywiązują się z obowiązku publikacji swoich sprawozdań finansowych.

 

tn_512_solidna.jpg20090205_img_0088.jpg5. lutego 2009 podczas VII Finału Regionalnego województw dolnośląskiego i opolskiego Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma, Blue Tax Group S.A. została uhonorowana certyfikatem "Solidna Firma 2008".

 

 

odpowiada.inwestorom.jpgSpółka Blue Tax Group SA. znalazła się w gronie 60. spółek giełdowych, które w 2010 roku wyróżniły się aktywnym uczestnictwem w "Akcji Inwestor" zainicjowanej przez redakcję dziennika gospodarczego "Puls Biznesu". Akcja została objęta patronatem przez GPW w Warszawie i Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Z okazji drugich urodzin "Akcji Inwesor" Spółki, które nie lekceważą relacji inwestorskich i odpowiadają na zdecydowaną większość pytań inwestorów, otrzymały wyróżnienie od organizatorów Programu.
[naglowek] newsletter

[naglowek] newsletter


Blue Tax Group na:Biznes Onet.pl