Profil działalności

Firma Blue Tax Group S.A. działa w branży outsourcingu usług doradczych z zakresu prawa, podatków, rachunkowości, finansów.

Doświadczenia i wiedza praktyczna zebrane przez firmę w ciągu 17 lat przełożyły się na ugruntowanie pozycji firmy na rynku i pozyskanie ponad 250 firm do obsługi w ramach świadczonego przez Blue Tax Group S.A. szerokiego pakietu usług niezbędnych przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Model działania Spółki polega na dostarczeniu swoim Klientom usług dopasowanych do ich zindywidualizowanych potrzeb.

Podstawowym celem Spółki jest wdrożenie  i sukcesywne wzbogacanie innowacyjnego katalogu  kompleksowych usług świadczonych Klientom z sektora MSP w jednym miejscu. Przełoży się to na zadowolenie Klienta, który w jednym miejscu, bez konieczności  odwiedzania  wielu instytucji, urzędów i banków uzyska kompleksowe doradztwo podatkowe, prawne,  gospodarcze, finansowe, inwestycyjne.

Długofalowym celem strategicznym Spółki Blue Tax Group S.A. jest budowa sieci franczyzowej, w której znajdą się podmioty  gospodarcze świadczące małym i średnim przedsiębiorcom usługi  i oferujące produkty dostępne w całej sieci Blue Tax Group S.A. Usługi, których franczyzobiorca nie będzie mógł zrealizować samodzielnie, będą przekazywane i realizowane w Centrum Kompetencyjnym Blue Tax Group S.A.
Blue Tax Group na:Biznes Onet.pl