Klienci Działu Autoryzowanego Doradcy

Aktualnie Blue Tax Group S.A. pełni funkcję Autoryzowanego Doradcy dla następujących Emitentów:

bez__tytu__u.pngINVENI S.A. jest przedsiębiorstwem działającym na szeroko rozumianym rynku energii. Spółka koncentruje swoją działalność na przygotowywaniu nowych projektów w obszarach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych. Spółka również prowadzi przygotowania do handlu i dystrybucji energii elektrycznej poprzez tzw. grupy bilansujące. Istotnym elementem działalności INVENTI S.A. jest doradztwo w zakresie korzystania z uwolnionego rynku energii oraz wykonywanie audytów energetycznych, związanych z potencjalnym wdrożeniem innowacyjnych technologii, a także prowadzeniem projektów energetycznych.

nano_tel.pngNANOTEL S.A. to firma działająca w obszarze budownictwa dla telekomunikacji oraz systemów pomp ciepła. W zakresie oferty Spółka kompleksowo realizuje inwestycje telekomunikacyjne w pełnym zakresie obejmującym projektowanie, budowę kanalizacji teletechnicznej, budowy sieci miedzianych i optycznych na potrzeby telefonii, Internetu i telewizji kablowej. Spółka zajmuje się robotami ziemnymi związanymi z budową kanalizacji i rurociągów kablowych oraz budowy przyłączy do obiektów kubaturowych dla nowoprojektowanych obiektów takich jak hale sportowe, baseny, markety, hotele i inne.

 

Wprowadzone przez nas spółki do Alternatywnego Systemu Obrotu:

eurocent.jpgEUROCENT S.A. - Spółka działająca od 2004 roku w sektorze usług finansowych. Działalność EUROCENT S.A. opiera się przede wszystkim na świadczeniu usług dinansowych poprzez udzielanie pożyczek gotówkowych osobom fizycznym. Oferta Spółki obejmuje pożyczki zróżnicowane pod względem wartości, a także okresu i sposobu spłaty. Od początku istnienia spółka dynamicznie się rozwija, dzięki czemu w chwili obecnej jest jednym z liderów w swojej branży na terenie południowej Polski, a zakres terytorialny obsługiwanych województw systematycznie się powiększa.

 

bez__tytu__u.pngINVENI S.A. jest przedsiębiorstwem działającym na szeroko rozumianym rynku energii. Spółka koncentruje swoją działalność na przygotowywaniu nowych projektów w obszarach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych. Spółka również prowadzi przygotowania do handlu i dystrybucji energii elektrycznej poprzez tzw. grupy bilansujące. Istotnym elementem działalności INVENTI S.A. jest doradztwo w zakresie korzystania z uwolnionego rynku energii oraz wykonywanie audytów energetycznych, związanych z potencjalnym wdrożeniem innowacyjnych technologii, a także prowadzeniem projektów energetycznych

 

logotyp_triceps.jpgTRICEPS.PL S.A. - do podstawowej oferty Spółki, której głównymi odbiorcami są osoby czynnie uprawiające fitness, kulturystykę i sporty walki, należy zaliczyć szeroką gamę suplementów diety oraz odżywek dla sportowców. Oferowany asortyment uzupełniony jest o odzież sportową, akcesoria, publikacje o tematyce fitness i sposobach kształtowania sylwetki wraz z możliwością opracowania indywidualnego programu treningowego. Emitent prowadzi sprzedaż z wykorzystaniem następujących kanałów: sklep internetowy, sklep stacjonarny oraz sieć placówek franczyzowych.

 
Blue Tax Group na:Biznes Onet.pl