List Prezesa Zarządu

pan_prezes_04a.jpg

Szanowni Państwo,

Blue Tax Group S.A. działa na rynku outsourcingu usług konsultingowych od 1992 roku. Od 6. lutego 2008 roku akcje Blue Tax Group S.A. są notowane na rynku alternatywnym GPW w Warszawie - NewConnect.

Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z różnymi Przedsiębiorcami pokazały, że - w zetknięciu się z różnymi trudnościami, wynikającymi z prowadzenia własnego biznesu - najbardziej zależy im na szybkiej i profesjonalnej obsłudze. Podejście to pokazało nam nowy kierunek rozwoju naszej Spółki. W związku z tym powstał innowacyjny katalog komplementarnych usług niezbędnych małym i średnim przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Nasi Klienci mogą liczyć na naszą pomoc i wsparcie w zakresie komplementarnej obsługi firmy, w tym m.in. w obsłudze prawnej, zastępstwie procesowym, postępowaniach podatkowych, opiniowaniu podatkowym, optymalizacji podatkowej, sporządzaniu wniosków o pozyskanie dotacji unijnych, wykonaniu analiz finansowych, pozyskaniu finansowania na rozwój przedsiębiorstwa i wielu innych aspektach.

Grono naszych doświadczonych i wykwalifikowanych doradców pomoże Państwu znaleźć najatrakcyjniejsze rozwiązania indywidualne, dostosowane do charakteru działalności Państwa firmy.

Do tej pory zaufało nam ponad 200 podmiotów gospodarczych z całej Polski, a także firm zagranicznych, posiadających swoje przedstawicielstwa w Polsce i na terenie Unii Europejskiej.

Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu i sukcesach odnoszonych przez firmy naszych Klientów, bo ich sukces przekłada się na naszą satysfakcję z profesjonalnie wykonanych usług.

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą.

Z poważaniem,

Mirosław Stanisławski

Prezes Zarządu Blue Tax Group S.A.
Blue Tax Group na:Biznes Onet.pl